شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه : با نگاه به تصاویر قدیمی یا صحنه های بازسازی شده از بازار های سنتی کشور ، یکی از نکاتی که در آن ها مشهود بوده و به ویژه برای نسلی که تجربه گشت و گذار در معابر پر قدمت یا با بافتی معمر را ندارند عجیب به نظر می رسد ، جای خالی جداره ای که واحدهای تجاری را از راسته عبور و مرور مردم جدا کند می باشد .

اگرچه این سازوکار همین امروز نیز در بسیاری از نقاط کشور و در همین قلب بازار بزرگ پایتخت نیز دیده می شود ، اما عمده دلیلی که می توان برای فقدان چارچوبی حائل میان مرزهای یک واحد صنفی و معبر عمومی بازار بدان اشاره کرد عبارت است از تمایل به درگیری بیشتر رهگذران با اجناس ، امکان برقراری ارتباط عابرین با فروشندگان ، ایجاد امکان پیشروی برای ویترین ، پیشخوان ، یخچال و … ، کمبود جا برای نصب یا چرخش یک درب و همچنین عدم تمایل کسبه به تضییع بخشی از ملک ارزنده خود و تبدیل آن به کُنجی بی مصرف و بلااستفاده .

در همین رابطه گفتنیست که تنها یک کرکره مرز بین مردم و اموال بازاریان مورد نظر بوده و بواسطه همین موانع نیز مورد حراست شبانه قرار می گیرند .

 

لزوم دانستن قیمت شیشه سکوریت و قیمت شیشه لمینت

 

با گذر از این نمونه ها که کم تعداد هم نیستند ، می توان گفت گه داشتن چارچوبی مشخص و تعین نمودن حد و مرزهای یک ملک تجاری بواسطه ادوات فیزیکی – به طور مشخص دیوارهای آجری و شیشه ای – از جمله رایج ترین روش های حصول این اهداف است .

در همین رابطه چنانچه به فروشگاه ، مغازه و دکّان هایی که در محل زندگی ما قرار دارند نگاهی بیاندازیم ، با قیاسی ساده می توانیم دریابیم نمونه هایی که دارای طراحی و معماری ویژه ، نورپردازی استاندارد و حساب شده ، تزئینات متناسب با نوع کالا یا خدمات عرضه شده و همچنین تقویم تاریخ و بهره گیری اصولی از فضای در دسترسشان هستند ، دقیقاً همان واحدهای صنفی می باشند که همیشه شلوغ تر از سایر رقبایشان بوده ، فروش بهتری دارند و معمولاً از نظر اجناس و کیفیت سرویس دهی نیز در سطحی بالاتر قرار دارند .

 

نمی توان این حقیقت را انکار کرد که استفاده از شیشه سکوریت مغازه علاوه بر مباحث امنیتی به زیبایی دو چندان این مکان نیز کمک می کند . شاید یکی از دلایلی که امروزه حجره ای را نمی بینیم که دو لایه کرکره با ده ها قفل داشته باشد ، گسترش استفاده از همین شیشه های نشکن – به انضمام کرکره های نسل جدید – باشد .

 اگرچه طلا و جواهر فروشی ها بنا به ماهیت اجناس گرانبهایی که می فروشند ، پس از آن بانک ها و امروزه بیشتر فروشگاه ، نمایشگاه ، واحد های مراکز خرید یا نمایندگی برندهای سرشناس با شیشه سکوریت مغازه امنیت دارایی صاحبان سرمایه و صاحب امتیازان خود را تأمین می کنند ، اما نباید از کاربردهای این پدیده در بهبود شرایط بصری این اماکن نیز غافل شد .

اهمیت بیشتر شیشه سکوریت مغازه در چه مشاغلی بیشتر است ؟

 

شیشه سکوریت مغازه به دلیل داشتن ساختار هموار و یکدست ، این امکان را برای مشتریان به ویژه در اصنافی که نیازمند عرصه محصولات و درگیر کردن چشم یک خریدار به کالاهای مورد نظر هستند می باشد .

به عنوان مثال شاید برای یک خیاط ، فروشنده لوازم التحریر یا عکاس تفاوت چندانی نداشته باشد که رهگذران داخل مغازه آنان را دیده و در محفل ارتزاقشان سرک بکشند (هرچند در همین موارد هم عرضه محصولات به طریقی مطلوب و چشم نواز هم می تواند به افزایش مشتریان بالقوه تبدیل شود ) چرا که عابرین با مشاهده تابلوی سردر آن ها باه ماهیت فعالیت ایشان پی برده و در صورت نیاز به آنجا مراجعه می کنند .

این در حالیست که در مشاغلی مانند اداره یک نمایشگاه اتومبیل ، بوتیک لباس ، فروش لوازم خانوادگی یا نمایشگرهای دیجیتالی و دیگر مصادیقی که چشم بیننده در تصمیم گیری های وی تأثیر مستقیم و مهمی می گذارند و اندکی از بازار پررونق آن ها به نیتز سازی گاهاً کاذب وابسته است ، این تأثیر به خوبی دیده می شود .

 

شیشه سکوریت مغازه به عنوان یکی از محصولات مجموعه نگین شیشه ، جداره ای شیشه ایست که پس از پذیرش حرارت زیاد و سرد شدن سریع به ساختاری ایمن و مقاوم رسیده که در برابر ضربه های از طرفین (پیشانی و سطح رویی این محصولات) مقاوم است .

این نوع شیشه که پس از سخت شدن شکل دیگری را نپذیرفته و قابل تبدیل به محصول کوچکتر نیست ، برای هرکدام از مغازه های که به استفاده از آن تمایل داشته باشند به صورت اختصاصی طراحی و فرآوری شده و به منظور افزایش ایمنی و زیبایی آن در محل نصب می گردد .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *