قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی : زمانی که به «درب» ها فکر می کنیم ، نخستین ساختاری که در ذهنمان تداعی می شود چارچوب هایی سنتیست که بواسطه دو یا سه لولا، لنگه ای چوبی را نگه داشته و آن را باز و بسته می نمایند . در همین رابطه پیشرفت تکنولوژی ، گسترش علم و افزایش توان انسان در بکارگیری ابزار و مواد اولیه مختلف سبب شده است تا شاهد طراحی و تولید درب‌های مختلفی باشیم ، محصولاتی که بواسطه استفاده از متریال‌های گوناگون با سازوکارهایی هوشمندانه قادر به حراست و تقسیم کردن هر فضایی به دو قسمت می‌باشند .

اگرچه درب های کشویی نیز به خودی خود دارای قدمتی طولانی بوده و با دنبال کردن رد پای آن می توانیم به ژاپن باستانی و درهای کشویی چوبی سفر کنیم ، اما حقیقت این است که استفاده از شیشه های نشکن و مقاوم در طرح هایی جذاب و چشم‌نواز در زندگی شهری از آن دست کاربردهای نوینیست که محدودیت های فضا در خانه ها ، ادارات و سایر فضاهای مسقف امروزی مسبب تولد دوباره آن شده است .

انواع درب های کشویی

می دانیم که اساس کار این محصولات حرکت تنه اصلی درب بر روی یک ریل موازی با چارچوب می باشد ؛ با توجه به این مطلب هر دری که در این قالب قرار گیرد دربی کشوییست ، حال اینکه دستی باز و بسته شود یا به کمک نیروهای الکترومغناطیسی با کمک بازوهای مکانیکی و الکریسیته به صورت اتوماتیک حرکت می کند در دسته بندی دیگری جای می گیرد !

با گذر از این توضیحات باید گفت که درب های اتوماتیک کشویی به گروه های زیر تقسیم می شوند :

ردیف نوع درب توضیحات تصویر
1 درب اسپایدری
2 درب ریلی فکی این نوع درب کشویی نیز توسط ریل و فک در محل خود فیکس شده و روی محوری صاف و افقی حرکت می کند . فک های آلومینیومی پس از در بر گرفتن شیشه داخل یک قوطی قرار گرفته و به استحکام شیشه کمک می کنند .
3 درب آکاردئونی اگرچه این محصولات پتانسیل قرارگیری در دسته ای مجزا را دارند ، اما بواسطه جمع شدن در یک یا هر دو سوی چارچوب به عنوان درب های کشویی شناخته می شوند . یراق این محصولات از جنس پی وی سی می باشد .

چه عواملی در تعیین قیمت درب اتوماتیک تأثیرگذار است ؟

  1. نوع شیشه (سفید ساده، رنگی، سکوریت و …)
  2. قیمت شیشه (قیمت شیشه سکوریت و …)
  3. زمان تحویل (فوری، یک روزه، یک هفته ای و …)
  4. ابعاد کار (طول×عرض×ارتفاع)
  5. دستی و اتوماتیک بودن (که در این سرفصل گزینه اتوماتیک مطلوب است)
  6. وجود یا فقدان فریم
  7. نوع لوازم و اکسسوری استفاده شده در پروژه
  8. ضمانت

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

با توجه به اینکه درب های کشویی اتوماتیک از کاربرد زیادی برخوردار بوده و می توانند  بواسطه اشغال فضایی کم و عدم دردسرآفرینی برای دیگران در هنگام گشایش در جایگاه های بسیاری مورد استفاده قرار گیرند ، بدیهیست که عده فراوانی در جستجوی قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی باشند .

در خصوص قیمت درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نیز همانند سایر محصولاتی که هم اکنون در کشورمان خرید و فروش می شود نمی توان قیمتی قطعی داده و بدون تغییر مستمر مقدار آن ، عدد مذکور را در تیرس دید مخاطبین قرار داد . این در حالیست که به دلیل وجود متغیرهای فراوان در ساخت این محصول ، شاید در صورت ثبات قیمت ها نیز این کار به سادگی انجام نمی پذیرفت .

به عنوان مثال مقدار طول و عرض شیشه ها به انضمام قطر آن ، نوع و جنس یراق آلات بکار رفته در آن ها ، سطح کیفی تجهیزات الکترونیکی و اجرت ساخت این محصولات از جمله عواملیست که در تعیین قیمت نهایی این محصولات دخیل است .

پس با توجه به این توضیحات امکان تخمین قیمت ها تا لحظه سفارش آن ها وجود ندارد ؟! خیر ، اینچنین نیست ! شما می توانید هم اکنون با برقراری ارتباط با کارشناسان ما ویژگی های مورد نظر خود را عنوان کرده و قیمت روز درب اتوماتیک را دریافت نمایید .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *