قیمت درب اتوماتیک مغازه

قیمت درب اتوماتیک مغازه

قیمت درب اتوماتیک مغازه : زمانی که تصاویر قدیمی بازار تهران یا شهرهای دیگر کشورمان را می بینیم ، مشاهده می کنیم که دکّان های موجود در تصویر فاقد چارچوبی ثابت و دائمی برای تفکیک فضای داخلی و خارجی یک مغازه بوده و محصولات موجود در هر واحد تجاری در انتهای روز به واسطه تخته های چوبی و دیگر موانع نفوذ ناپذیر حراست می شدند .

در این سازوکار که همینک نیز موارد متعددی از آن را می بینیم ، کرکره های دستی و برقی عامل جداسازی فضای بیرونی و درونی این فروشگاه بوده و با کمک همان نیز محافظت می شود . نکته ای که در این بین وجود دارد این است که کسبه ای که به اهمیت ظاهر زیبای محل کسب خود در جذب مشتری پی برده اند ، با استفاده از واسطه هایی که هزینه های نسبتاً بیشتری در پی داشته اما می توانند تأثیر زیادی روی کاربردی و زیباتر شدن محل کارشان بگذارند به جذب بیشتر مشتری می پردازند .

قیمت درب اتوماتیک به عنوان یکی از مصادیق این محصولات بواسطه باز و بسته شدن پیش پای افرادی که قصد ورود و خروج از این چارچوب را دارند علاوه بر القای حس بهتری در کاربری به ایشان ، به تسریع جریان عبور و مرورها نیز کمک کرده و سبب می شود تا این مکان محیطی با استانداردهای به روزتری به نظر برسد .

استفاده از درب اتوماتیک چه مزایایی برای یک واحد صنفی دارد ؟

• جلوگیری از اتلاف انرژی

یک فروشگاه به ویژه اگر در مجاورت خیابان یا فضای آزاد ساخته شده باشد ، تأثیر مستقیمی از هوای فصلی که در آن قرار دارد می پذیرد . وجود سرما در زمستان و گرما در تابستان در همه جا طبیعیست ، اما چنانچه در یک فروشگاه چنین شرایطی حاکم باشد ، حتی اگر خود مشتری هم تمایل داشته باشد ، ذهن و جسم وی آمادگی لازم برای خرید را نداشته و ارباب رجوعی که می‌توانسته به مشتری سوددهی تبدیل شود ، به دلیل عدم وجود هوایی مطبوع تصمیم به ترک محیط می گیرد .

درب های اتوماتیک به عنوان عواملی که به سرعت باز و بسته شده و امکان خروج هوای سرد در تابستان و هوای گرم در زمستان به بیرون را نمی دهد ؛ علاوه بر صرفه جویی در انرژی این شرایط ایده آل را نیز حفظ کرده که سبب می شود تا مدت ماندگاری مشتریان و احتمال خرید آن ها افزایش یابد .

• سهولت در رفت و آمد

این نوع درب ها بواسطه چشمی و سنسورهای حساس به حرکت ، به هنگام نزدیک شدن عابرین به طرفین آن باز و بسته می شوند . اگر این سازوکار را با باز و بسته کردن مرسوم و سنتی درب های یک یا دو لته شیشه ای مقایسه کنیم ، خواهیم دید با سرعت بیشتری به سرویس دهی به مراجعین پرداخته و در مشاغلی که عبور و مرور افراد در آن زیاد بوده یا دست مشتریان با کیسه های خرید پر است به تسریع ورود و خروج آنان نیز کمک می کند .

• مجهز به قفل ، باطری و پنل های مدیریتی

تصور کنید در آخرین دقایق یک روز کاری ، زمانی که در پی جمع بندی امور روزانه خود بوده و قصد خارج شدن از فروشگاه خود را دارید ، مشتری سر زده ای که وقت و توان کافی برای سرویس دهی به وی را ندارید وارد مغازه شما شود . طبیعیست که در چنین شرایطی اگر می توانستید درب را قفل کنید این رویداد اتفاق نمی افتاد .

درب های اتوماتیک مغازه امکان بسته شدن از راه دور را داشته و می تواند یکطرفه شود (بدین ترتیب که مثلاً تنها کارمندان اجازه خروج از مجموعه را داشته باشند ، در عین حال کسی نتواند وارد شود ) . از این گذشته این محصولات دارای باتری هایی نیز هستند تا در صورت فقدان الکتریسیته دستگاه را در حالت آماده باش نگه دارند .

• عدم ایجاد آلودگی صوتی

• سازگاری با انواع دکوراسیون ها از نظر شکل و سختار

 

قیمت درب اتوماتیک مغازه

می توان ادعا کرد که تا کنون در هیچ یک از یادداشت هایی که به صورت هفتگی تقدیم حضورتان کرده ایم ، سخنی از قیمت عددی یک محصول به وجود نیامده است ، چرا که این اطلاعات نیازمند به روز رسانی های مستمر و توقف ناپذیری هستند که عرضه اشتباه یکی از آن ها می تواند به ایجاد سوء تفاهم نزد مخاطبینمان و قطع همکاری آنان با ما منجر شود .

به همین دلیل کما فی السابق از شما درخواست می کنیم که برای اطلاع از قیمت روز محصولات ارائه شده در مجموعه نگین شیشه با ما تماس حاصل فرمائید .
با همه این اوصاف چنانچه قصد بررسی عوامل موثر روی قیمت درب اتوماتیک مغازه را داشته باشیم می توانیم به عوامل زیر اشاره کنیم :
• طول و عرض چارچوب
• جنس فریم و شیشه
• نوع درب اتوماتیک (گردان ، تلسکوپی ، دو لته و …)
• قطعات الکترونیکی به کار رفته در آن (از قبیل موتورگیربکس ، کنترل باکس ، ریزپردازنده ، چشم های الکترونیکی و … )
• کیفیت قطعات مکانیکی (فولی هرزگرد ، تسمه ، ریل و هنگرها و … )

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *