قیمت شیشه لمینت 6 میل

قیمت شیشه لمینت 6 میل

قیمت شیشه لمینت 6 میل : یکی از ویژگی های مهمی که در هنگام تولید ، خرید و فروش شیشه های ساختمانی بدان توجه می شود ، ضخامت یا قطر جام های مورد نظر است که در میان عامه مردم تحت عنوان n میل بودن آن یاد می شود .

در همین رابطه باید گفت که می توانیم یک شیشه را از عرض و طول آن ببریم و ابعاد مورد نظرمان را به وجود آوریم ، این در حالیست که قطر این محصولات از لحظه تولید تا نصب و موعد شکستن احتمالیشان یکی بوده و حتی با اعمال تغییراتی روی آن‌ها به طرز محسوس یا دقیقی نازک تر نمی شود ؛ فرضی که چنانچه تحقق یابد هم مقرون بصرفه نبوده و عملاً انجام چنین کاری تنها اتلاف وقت ، سرمایه و انرژیست .

چرا شیشه‌ها با ضخامت‌های گوناگون ساخته می شوند ؟

تفاوت ابعاد به دلیل تنوع در کاربری این محصولات است که سبب می شود تا هریک در جایگاه مشخص و خاصی مورد استفاده قرار گیرند .
به عنوان مثال ممکن است از یک شیشه قطور به منظور ساخت آکواریومی که قرار است فشار هزاران لیتر آب را تحمل کند استفاده شود ، نمونه دیگری با ضخامت متوسط با پذیر عملیات حرارتی به شیشه خمی زیبا تبدیل شده و در یک ویترین فروشگاهی خودنمایی کند یا به واسطه سکوریت شدن به عنوان شیشه های نسبتاً نازک درب یک اتومبیل مورد استفاده قرار گیردند .

شیشه لمینت 6 میل چه کاربردهایی دارد ؟

به طور کلی می دانیم که ویژگی اصلی شیشه های لمینت لایه لایه بودن آن ها و اتصال چند صفحه زجاجی بواسطه چسب های قدرتمند پی وی بی در میانشان به یکدیگر می باشد که این کار سبب می شود تا پس از شکستن ، جداره های مذکور به جای تبدیل شدن به شیشه خرده و پرتاب شدن ، در جای خود مانده و تنها ترک بخورند که این امر به سبب می شود تا خطرات جانی شکست این محصول به حداقل رسیده ، در موارد امنیتی (مانند شیشه های ضد گلوله) مقاومتی چند برابر پیدا کنند و تعویض آن ها نیز آسان تر شود .

این توضیحات از این روی بیان شد که بگوییم در برخی توضیحات زیر امکان استفاده از شیشه های متنوعی نیز وجود دارد که لمینت 6 میل نیز یکی از آن ها می باشد .
• پوشاندن چارچوب درب و پنجره های فلزی سنتی ، مدرن و دوجداره
• برای ساخت آکواریوم های کوچک
• به عنوان پوشش نما ، دیوار یا بین کابینتی
• استفاده بر روی میزهای ناهارخوری یا عسلی (به عنوان پوشش یا متریال اصلی میز)
• جداره های شیشه ای مانند پارتیشن یا نرده

آیا شیشه لمینت مناسب طلا فروشی ها می باشد؟

در ادامه کاربردهای قیمت شیشه لمینت 6 میل شیشه لمینت نیاز به تأکید است که طبق قوانین اتحادیه طلافروشی ها ، همه مجموعه های تحت نظر این ارگان ملزم به استفاده از شیشه های لمینت در ویترین مغازه های خود هستند . تصور کنید اگر شیشه هایی شکننده با ضخامت کم در این جایگاه ها مورد استفاده قرار می گرفتند چه شرایطی پیش می آمد ! هر طلافروشی به هدفی آماده برای سارقان تبدیل می شد که با شکستن شیشه ، برداشتن بخشی از محصولات موجود در ویترین و فرار سریع خود به سود قابل توجهی می رسیدند ، در نتیجه اینکه به مرور استفاده از ویترین های اینچنینی به فراموشی سپرده می شد .

همه اینها در حالیست که شیشه های سکیور شده و لمینیتی مانع از چنین کاری شده و با ساختار قدرتمند خود قادر به محافظت از خطرات محیطی – حتی برخورد گلوله – گشته اند .

آیا دانستن تنها ضخامت و نوع محصول در تعیین قیمت شیشه لمینت 6 میل کافیست ؟

مسلماً خیر اما تا حد زیادی امکان تخمین قیمت آن‌ها را ممکن می سازند . در همین رابطه فلوت یا سوپر کلیر بودن ماده اولیه شیشه ها در قیمت نهایی آن ها موثر است .

وجود ویژگی هایی تکمیلی مانند رفلکتیو بودن یا ایجاد طرح و نقشی با کمک سند بلاست نیز روی قیمت نهایی این پدیده تاثیرگذار است . با توجه به اینکه تعداد محصولات فیزیکی در قیمت کلی سفارشات تأثیرگذار است ، نباید از نقش حجم سفارشات در قیمت شیشه لمینت غافل شد .
در ادامه گفتنیست که چاپی یا اسپندرال بودن ، دودی ، برنزی ، مسی و رنگی بودن و مات یا سکوریت بودن شیشه نیز از دیگر ویژگی های این محصولات می باشد .
با توجه به این توضیحات ، چنانچه در پی کسب اطلاعاتی در خصوص قیمت شیشه لمینت 6 میل هستید ، تنها با یک تماس تلفنی قادر خواهید بود تا با ما ارتباط برقرار کرده و از آخرین قیمت ها اطلاع یابید .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *