پـــروژه هـا

پارتیشن بندی در مجتمع سمرقند جنت آباد

امروزه داشتن حریمی خصوصی به ویژه در محیط های اداری یکی از پیشنیاز های مهمیست که دستیابی به آن دردسرهایی را برای مدیران مجموعه های خصوصی و صاحبان سرمایه به وجود آورده است ؛ دردسری از جنس هزینه که در مجموعه هایی با احتمال جابجایی در کوتاه مدت بیش از سایر موارد مشابه خودنمایی می کند . پارتیشن های شیشه ای که در ابعاد ، طرح ها ، قیمت و ویژگی های ساختاری مختلف و بنا به درخواست کارفرما تولید و نصب می شوند ، این امکان را برای شما به وجود می آورد که با حداقل هزینه فضای در دسترس را به بخش های کوچک و کاربردی تری تقسیم کرده و علاوه بر تقسیم بندی اصولی مکان ، ظاهر دفتر کارتان را نیز با اسلوبی چشم نواز و قاعده مند طراحی کنید .

اجرای درب اتوماتیک بازار طلا و جواهر اندیشه

در اماکنی با حجم تردد بالا ، درب های اتوماتیک تنها واسطه هایی هستند که می توانند با وجود زیبایی ، سرعت بالای مکانیزم حرکتی و قیمتی مقرون به صرفه از چارچوب خود حراست کنند . درب های اتوماتیک دوّار به عنوان عضوی از این خانواده بزرگ ، با چرخش مستمر خود این امکان را فراهم می کنند تا علاوه بر تعریف مسیرهای ورودی و خروجی یا عدم برخورد افراد با یکدیگر ، جو بیرونی و درونی فضای مسقف مورد نظر ما نیز کاملاً با یکدیگر متفاوت بوده و دمای آن با حداقل هزینه در فصول مختلف قابل تنظیم باشد .

اجرای طرح آلاچیق در لواسان

همه ما با ساختار آلاچیق ها آشنا بوده و تجربه جلوس زیر سقف آن ها را داریم . با توجه به این تجربه ، می دانیم که آلاچیق های سنتی به علت فقدان وجوه عمودی عملاً حکم یک سایبان را داشته و استفاده از آن ها در شرایط نامساعد جوی یا فصول سرد بسیار سخت ، غیر منطقی و غیر ممکن می شود. این در حالیست که برپایی دیواره های مذکور به کمک مصالح ساختمانی ماهیت این سازه را عوض کرده و با پر شدن این فضاهای خالی نمی توان دیگر آن را یک آلاچیق نامید ! از این روی ما در مجموعه «نگین شیشه» بر آن شدیم تا با ساخته و پرداخته کردن وجوه کناری این بنا از جنس شیشه های نشکن ، علاوه بر حفظ دید افراد داخل آلاچیق به بیرون ، برخی از محدودیت های فوق الذکر آن برای استفاده را نیز از بین ببریم ، ساختاری که در تصویر فوق قابل مشاهده است .